0362 266 64 06

Hakkımızda

Kurucumuz, İsmail Semizoğlu 2. kuşak olarak ticaretine devam ederken, oğulları H. Çağrı Semizoğlu ve M. Samed Semizoğlu, 3. kuşak olarak kurumsal bir üretici şirket olarak ticari hayatına devam etmektedir

Sıla Teknik Makine Sanayi, üretim yelpazesini, her geçen gün sadece iç piyasa odaklı değil, küresel anlamda ihtiyaçlara cevap verecek şekilde AR-GE yapılanması sonucu çeşitlerini artırmaktadır. Sıla Teknik Makine Sanayi, gıda sektöründen, ağır sanayi sektörüne kadar her sanayi kuruluşuna uzanan çeşitleriyle ve uygun fiyatlarıyla sektörde aranan bir marka olmuştur.Firmamız, “Kalitemiz güvencemizdir“ sloganıyla tecrübesi ve teknik bilgileriyle sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

 

Firmamız 1980 yılında, Otopar Ticaret Semizoğlu, İsmail Semizoğlu’nun iştirakiyle oto yedek parçaları satmak üzere ticaret hayatına başlamıştır. Daha sonra 90’lı yıllara kadar süre gelen oto yedek parça ticaretini bırakarak, Samsun ve Karadeniz bölgesinde ihtiyaç duyulan, hidrolik ve pnömatik ekipmanlar üzerine sektör değiştirmeye karar vermiştir.
Firmamız, 2010 yılına gelindiğinde ise ürün gamına, hırdavat malzemelerini de ekleyerek firma ünvanını , Sıla Endüstri Teknik Makina Sanayi Ltd. Şti. olarak değiştirerek pazara hakim duruma gelmiştir.
Firmamız şu anda toplam 1,500 m2 kapalı alanda hizmet vermekte olup, 2015 yılında bünyesine gijon, saplama, iskele kelepçesi, tij ve anktaj üretimini de katarak hem istihdam hem de katma değer olarak büyüme sağlamıştır.
İç pazarın içinde bulunduğu dar boğazı, yaptığı ihracatlarıyla aşan firmamız her geçen sene büyüme yolunda hızlı adımlarla ilerlerken, katkıda bulunduğu sosyal projelerle de adını duyurmaktadır.

yükleniyor...